Меню
 
Головна arrow Новини
Присвячено великому хірургу.

6 грудня 2013 року виповнюється 100 років від дня народження видатного лікаря-хірурга, вченого, письменника, громадського діяча, академіка, дійсного члена Національної Академії наук України та ще майже 50 іноземних медико-хірургічних товариств та організацій, першого директора Київського науково-дослідного інституту серцево-судинної хірургії Миколи Михайловича Амосова.

Враховуючи видатний внесок вченого у розвиток науки, медицини, літератури, Верховна Рада постановила оголосити 2013 рік – Роком Миколи Амосова у сфері медицини та відзначити на державному рiвнi 100-рiччя з дня його народження. Уряд України ухвалив спеціальну постанову, створив оргкомітет і розробив ряд заходів щодо святкування 100-річчя від дня народження видатного кардіохірурга Миколи Амосова. До плану заходів внесено, зокрема, проведення урочистостей, присвячених 100-рiччю з дня народження Миколи Амосова, науково-практичних конференцій, семінарів, «круглих столів» та інших заходів.

З метою відзначення цієї дати та згідно з розпорядженням Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, 12 листопада 2013 року на базі КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня № 2» відбудеться нарада-семінар лікарів-хірургів та анестезіологів. На семінарі також будуть розглянуті підсумки надання термінової хірургічної допомоги жителям області за 9 місяців поточного року, питання сучасної тактики лікування хворих на холедохолітіаз та тромбоемболію легеневої артерії. Також планується розглянути низку актуальних питань щодо впровадження у хірургічну практику ендоваскулярних методів лікування та проблемні питання надання спеціалізованих видів хірургічної допомоги. Участь у нараді візьмуть представники Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова та Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова. Крім того, учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з продукцією Кам’янець-Подільської фабрики медичних виробів.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів