Меню
 
Головна arrow Новини
Головний онколог Чернігова Валерій Зуб: «Проведено низку переговорів з представниками фірм та лабораторій щодо запровадження нових технологій з діагностики та лікування онкопатологій, які не використовуються в Україні».

Голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, член Європейського та Міжнародного товариства онкогінекологів, головний онколог м.Чернігова, кандидат медичних наук Валерій Зуб взяв участь у 17 Російському онкологічному конгресі – 2013, який 12-14 листопада проходив в Москві у Конгрес-Холлі Центру Міжнародної торгівлі. Цей престижний захід організували Російський онкологічний науковий центр ім. М. М. Блохіна РАМН, Американське товариство клінічної онкології, Медико-генетичний науковий центр РАМН. Цього року у конгресі взяла участь майже 4 тисячі учасників з Росії, України, Білорусі, Казахстану та інших країн.

Враховуючи, що однією з найскладніших проблем сучасної онкології є вчасна діагностика злоякісних пухлин кишковика (близько 80 % цієї патології виявляється вже у занедбаних стадіях), на сьогодні існують високочутливі тести для раннього скринінгу тонкого та товстого кишковика. Валерій Зуб вважає – такий метод може успішно використовуватися у сучасній вітчизняній онкології.

«Ще одним методом, який може бути запроваджений в галузі онкології – цільове направлене введення лікарських препаратів. Проведені переговори з представниками російської компанії «Колатекс», що виготовляє лікувальні аплікаційні матеріали, які використовуються у променевому та хіміопроменевому лікуванні онкопатології . Не менш важливими, – вважає Валерій Зуб, – були переговори з компанією «Хемікон», яка при діагностиці та лікуванні раку використовує найсучасніші молекулярні та генетичні технології. Мікрометричний аналіз тканин пухлини у хворих на рак дозволяє одночасно аналізувати десятки тисяч молекул, визначати молекулярні взаємодії активних ферментів, метаболізм лікарських препаратів, а відтак – вивчати патогенез захворювань».

Валерій Зуб висловив сподівання, що цей метод буде застосовуватися і на Чернігівщині. Для продовження співпраці до КЛПЗ «Чернігівський онкологічний диспансер» запрошено уповноважених представників компанії «Хемікон».

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та зв’язків із громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів