Меню
 
Головна arrow Новини
Покращилася матеріально-технічна база лікарні №4 Чернігівської міської ради: завдяки турботі міської влади заклад отримав сучасний цифровий флюорограф експертного класу.

Тривалий час для здійснення флюорографічного обстеження населення лікарня використовувала пересувне обладнання, що не завжди давало змогу відслідковувати розвиток того чи іншого захворювання та створювати реєстр хворих на легеневу патологію. І ось ситуація змінилася на краще: відтепер заклад матиме свій власний цифровий флюорограф «FCOZ-8» українсько-канадського виробництва. За словами головного лікаря Юрія Стецькова, обладнання має великі можливості та використовуватиметься не тільки для дослідження органів грудної клітини, а й кісток та суглобів, надаватиме змогу виявляти патологію на ранніх стадіях. Завдяки сучасній технології, флюорограф дозволяє здійснювати пошарове дослідження внутрішніх органів та підвищувати якість рентгенівських знімків та не завдає шкоди від рентгенівського випромінювання на органи та системи організму людини, адже значно скорочується час процедури.

До речі, це далеко не перше обладнання, яке останнім часом завдяки турботі міської влади та Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації отримали заклади охорони здоров’я обласного центру. Так, наприкінці минулого року Чернігівська міська лікарня №1 Чернігівської міської ради одержала сучасний рентгенівський апарат та цифровий мамограф експертного класу.

Також триває співпраця колективу лікарні №4 Чернігівської міської ради із благодійниками, які допомогли закладу забезпечити хоспісне відділення постільною білизною, меблями, оргтехнікою та будівельними матеріалами, а також здійснити поточні та капітальні ремонти ще у кількох відділеннях лікарні.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів