Меню
 
Головна arrow Новини
Щодо забезпечення в області хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну

Цукровий діабет є проблемою не тільки медичною, а й соціальною. Захворюваність населення постійно зростає, в Україні зареєстровано близько мільйона хворих на цукровий діабет, в Чернігівській області таких хворих понад 25 тисяч. В області виконується обласна Програма «Цукровий діабет» на 2011–2015 роки, метою якої є підвищення ефективності заходів, спрямованих на профілактику, діагностику та лікування хворих на цукровий діабет; запобігання та зниження рівня захворюваності; збільшення тривалості та поліпшення якості життя хворих шляхом підвищення рівня та забезпечення доступності медичної допомоги.

З метою індивідуального підходу до призначення та отримання кожним хворим конкретного виду інсуліну, забезпечення хворих препаратами інсуліну здійснюється у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» шляхом виписування пільгових рецептів лікарями амбулаторно - поліклінічних закладів за місцем проживання хворих. Такий вид забезпечення препаратами інсуліну через аптечну мережу дозволяє хворим своєчасно отримувати необхідні препарати.

Незважаючи на тимчасову відсутність в аптечній мережі деяких препаратів інсуліну, в області вживаються заходи щодо забезпечення хворих на цукровий діабет інсулінами, зокрема шляхом залучення спонсорської допомоги.

Начальник відділу лікувально-профілактичної
допомоги та мобілізаційної роботи УОЗ ОДА
Лисенко Г.В.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів