Меню
 
Головна arrow Новини
«Швидка» дочекалася поповнення.

Оновлюється парк медичних спецавтомобілів: у рамках реалізації Національного проекту «Вчасна допомога» обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав партію новеньких автомобілів у кількості 19 одиниць. Після реєстрації у ДАІ та інших дозвільних органів незабаром автомобілі почнуть обслуговувати пацієнтів.

За словами директора обласного центру невідкладної медичної допомоги та медицини катастроф Ігоря Даниленка, згідно з Національним проектом всього на Чернігівщину повинно надійти 35 автомобілів, з яких 4 – класу А, 3 – класу С, всі інші – класу B. 33 автомобілі розміщені на базі «PEUGEOT – BOXER», 2 – на базі «Газелі». Зараз отримані 19 спецавтомобілів «PEUGEOT – BOXER» , 17 з яких – класу B, 2 – класу А.

«Є сподівання, що вже протягом тижня ми отримаємо решту автомобілів, – стверджує Ігор Даниленко. – Нова техніка опломбована та розміщена на нашій критій стоянці. Працюємо зараз із реєстраційними документами. Якщо реєстрація у ДАІ займе тиждень-два, то отримання дозволів на світлову та звукову сигналізацію – трохи більше, адже тут задіяна складна схема, за якою остаточні дозволи надаються у Києві. Втім, незабаром автівки будуть повністю оформлені.

Автомобілі надійні, обладнані всім необхідним для надання своєчасної медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями різного ступеня важкості. В наявності комплекти шин, вакуумні ноші, каталки, крісла для сидячих хворих, електрокардіограф, дефібрилятор із кардіомонітором, пристрій для підігріву препаратів для внутрішньовенних ін’єкцій, апарати для серцево-легеневої реанімації та багато іншого устаткування. В автомобілі класу С буде розміщуватися апарат для штучної вентиляції легенів. Крім того, автомобілі оснащені потужною системою кондиціонування в режимах «зима – літо».

Дуже приємно, що такі автомобілі надійшли до нашого краю, адже від того, наскільки вони нові та укомплектовані всім необхідним, певною мірою залежатиме своєчасність та ефективність надання невідкладної допомоги».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів