Меню
 
Головна arrow Новини
«Відпустка без збереження заробітної плати на короткий термін дасть змогу зекономити значні фінансові ресурси у системі охорони здоров’я Чернігівщини. Керівники медичних закладів області з розумінням поставилися до можливості таким чином зберегти частину коштів у галузі», - зазначив начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш.

Петро Гармаш повідомив, що на сьогодні дефіцит бюджету у системі охорони здоров’я регіону становить 110 млн. грн. Тому, зауважує начальник Управління, треба вишукувати можливість скоротити цей дефіцит. Одним з дієвих методів оптимізації фінансових видатків є відпустка без збереження заробітної плати.

«Таким чином ми вже зекономили 1 млн. 300 тис. грн. У колективах було проведено збори і деякі лікарі, медичні сестри, молодший медперсонал та технічні працівники, за погодженням із керівництвом закладів, написали заяви на короткотермінові відпустки від 10 до 14 днів. Таких людей у нас вже 2300. Сподіваюся, що літньої пори, коли лікувальні заклади не завантажені на повну потужність, даний захід дасть необхідний результат. Втім, – наголошує Петро Гармаш, – це ніяк не відобразиться на якості лікувального процесу і у кожному із закладів системи охорони короткотермінові відпустки надаються з урахуванням виробничо-лікувальної необхідності. Адже нашим завданням було і залишається одне – надавати медичну допомогу у повному обсязі за будь-якої політичної та економічної ситуації».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів