Меню
 
Головна arrow Новини
В Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні утримання лікарняної території є частиною лікувально-реабілітаційного процесу методом трудової та ландшафтної терапії.

З 2003 року територія лікарні, закріплена за відділеннями, стала своєрідним парком, де свою творчість показують і пацієнти, і співробітники. Традиційно оцінка конкурсу утримання території поєднувалась з виставкою плодів, квітів і ремесел та проводилась до Дня Незалежності України. В цьому році, враховуючи військові дії, проведений тільки конкурс утримання території.

Переможцями визнані відділення №7, 11, 15, 16, 19; заохочувальними призами нагороджені відділення №1, 2, 5, 6; подяками відзначені лікувально-діагностичне відділення та реабілітаційний центр.

«Наші дії спрямовані на подолання стигми (неправильного уявлення) до психіатрії, – зазначає головний лікар Володимир Ященко. – Територія лікарні – затишний куточок для відпочинку та спокою душі, відновлення втрачених у процесі хвороби комунікативних і соціальних навичок, відродження позитивного ставлення пацієнта до життя, родини, оточуючих».


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів