Меню
 
Головна arrow Новини
«Леонардо» співпрацює з КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня»

Понад рік тому на базі КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3 Чернігівської міської ради» почав функціонувати лікувально-діагностичний центр «Леонардо» з найновітнішою лабораторною апаратурою. Керівництво центру у вересні цього року дало згоду на відкриття пункту забору крові у приймальному відділенні Менської центральної районної лікарні.

Як зазначив головний лікар Менської центральної районної лікарні Петро Хомрач, сучасна медицина має можливість проводити діагностично-лабораторні дослідження, які підтверджують наявність або відсутність багатьох захворювань (щитовидної залози, шлунково-кишкового тракту, інфаркту міокарду, захворювань судин, органів сечостатевої системи, онкозахворювань).

«Це дороговартісне обладнання, яке не може закупити жодна з районних лікарень, – наголошує Петро Хомрач. - Тому заклади Чернігова декілька років створювали у себе пункти збору крові для дослідження в лабораторіях Києва, Житомира, Дніпропетровська.

Адміністрація центральної райлікарні понад рік працювала над питанням організації подібного пункту забору крові у Мені. Перемовини з керівництвом лікувально-діагностичного центру «Леонардо» дали результат. Пункт забору крові у Мені працюватиме по вівторках, середах і четвергах. Кров для подальшого дослідження направлятиметься у спеціальних холодильниках-контейнерах до Чернігова.

Направлення на дослідження можна отримати у будь-якого лікаря стаціонарного чи поліклінічного відділень Менської ЦРЛ. Пацієнт з власної ініціативи також може скористатися послугами пункту».

Першим пацієнтом пункту забору крові став голова Менської районної державної адміністрації Олександр Мисник. Головна медична сестра Ніна Макарова взяла в нього кров на аналіз. А ще Олександр Мисник став донором для воїнів зони АТО.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів