Меню
 
Головна arrow Новини
Новий рік – з необхідними подарунками.

Початок нового, 2016 року, надовго запам’ятається медикам Чернігівського району, які отримали нове обладнання, санітарний автомобіль та велосипеди, вручення яких відбулося 12 січня у Чернігівському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Корж, голова районної ради Олександр Ларченко, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Микола Дейкун, сільські та селищні голови, працівники сімейних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів Чернігівського району.

Враховуючи, що саме на первинну ланку припадає понад 80% звернень громадян, їй приділяється першочергова увага. Переважна більшість сімейних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів у районі забезпечені необхідним обладнанням для надання пацієнтам повноцінної первинної медичної допомоги. «Первинну медичну допомогу населенню району надають 33 лікарі та 124 середніх медичних працівників, – зазначив головний лікар КЗ «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Куниця. – Спільно з керівниками сільських і селищних рад вживаються активні заходи по покращенню матеріально-технічної бази закладів первинного рівня. За кошти, надані Радянськослобідською сільською радою встановлені конвектори опалення на фельдшерсько-акушерському пункті в с. Радянська Слобода. Закінчено капітальний ремонт Черниського фельдшерського пункту, проведений поточний ремонт Краснянського та Скорінецького фельдшерських пунктів, виготовлено проектно-кошторисну документацію на встановлення конвекторів та придбано 4 конвектори, наданих Краснянською сільською радою. За кошти, надані Халявинською сільською радою, придбаний та встановлений твердопаливний котел в Полуботківському фельдшерському пункті. За кошти Іванівської сільської ради проведений поточний ремонт Количівського фельдшерсько-акушерського пункту та встановлені енергозберігаючі вікна в Іванівській амбулаторії. Проведений поточний ремонт системи опалення Дніпровської сімейної амбулаторії, встановлений електричний бойлер для забезпечення амбулаторії гарячою водою.

Керівництво Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, місцева влада турбуються про створення належних умов для роботи закладів первинної ланки. Придбане обладнання (електрокардіографи, холодильники, електронні ваги для немовлят, тонометри, велосипеди, комп’ютерне обладнання, бактерицидні опромінювачі та інше) стануть у нагоді нашим медикам».

А от найголовніший подарунок отримала амбулаторія сімейної медицини у с. Киїнка. Тепер у її розпорядженні новенький санітарний автомобіль, придбаний за кошти місцевого бюджету, який значно полегшить роботу сімейного лікаря. На цьому наголошує завідувач Киїнською амбулаторією сімейної медицини Марина Халімоненко: «Наше село велике, близько 3 тисяч населення, багато маленьких дітей до року. Кожного тижня ми здійснюємо планові патронажі, часто доводиться відвідувати стареньких із хронічними захворюваннями. Поки в нас працював старий автомобіль, ми використовували його, а коли він вийшов з ладу та не підлягав ремонту – нам стало дуже сутужно. І ось ми знову «на колесах», що сприятиме швидкому приїзду до пацієнта і в разі необхідності доставки його до медичних закладів Чернігова». Отже, подарунки стали свідченням того, що влада та громада турбуються про наближення медичної допомоги до населення.

«Під постійною увагою Управління охорони здоров’я облдержадміністрації завжди буде знаходитись розвиток первинної медико-санітарної ланки, – підкреслив Петро Гармаш. – Необхідно, щоб кожен мешканець самого віддаленого населеного пункту відчував, що держава піклується про нього. І коли він це відчує, ми також матимемо задоволення від роботи».

Голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж та Чернігівської районної ради Олександр Ларченко подякували медиків за відповідальну та професійну роботу, а голів сільських та селищних рад за підтримку по покращенню матеріально-технічної бази сімейних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів району.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів