Меню
 
Головна arrow Новини
Ситуація із захворюваністю на грип в області різко погіршилася, свідченням чого є збільшення випадків хвороби серед дітей, громадян похилого віку, а також 3 летальні випадки.
Щодо ситуації із захворювання
на грип та ГРВІ в області


Ситуація із захворюваністю на грип в області різко погіршилася, свідченням чого є збільшення випадків хвороби серед дітей, громадян похилого віку, а також 3 летальні випадки.

Кожного дня медики фіксують не одну сотню випадків захворювання на ГРВІ та грип. Крім того, вони зазначають: хвороба тільки набирає обертів, а попереду, у лютому-березні, на нас очікує ще друга хвиля активності вірусу. Прикро, але хвороба все частіше вражає дітей, адже вони здебільшого перебувають в організованих колективах, не мають імунітету і не дотримуються простих правил профілактики.

Станом на 25.01.2016 року рівень захворюваності по області вище епідпорогу на 40,2%. Захворіло 18377 осіб, з них дітей – 9674, вагітних та породіль – 42. Померло 3 хворих.

У період епідемії в поліклініках передбачений окремий прийом хворих на ГРВІ, при збільшенні кількості викликів будуть додатково залучені медичні працівники для надання допомоги населенню. На час епідемії обмежується планова госпіталізація хворих, передбачено телефонне опитування громадян з метою виявлення захворювання. В області функціонує 597 інфекційних ліжок та 30 відділень з палатами інтенсивної терапії, які оснащені апаратами штучної вентиляції легень, фібробронхоскопами, наркозно-дихальною апаратурою, моніторингу цілодобового спостереження за станом хворого, передбачено додаткове розгортання і перепрофілювання 300 ліжок та 2000 ліжок для обсервації. Бригади для надання консультативної та невідкладної допомоги укомплектовані у повному обсязі. Визначено групи епідемічного ризику, що підлягають проведенню профілактичних щеплень проти грипу. Управління звертає увагу на необхідність додаткового виділення коштів з місцевих бюджетів на забезпечення медичних закладів лікарськими засобами та проведення щеплень проти грипу.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів