Меню
 
Головна arrow Новини
Вакцинація проти поліомієліту триває.

Незважаючи на доволі несприятливу епідеміологічну ситуацію в регіоні щодо захворюваності на грип та ГРВІ, від учора розпочався черговий, вже третій тур профілактичної імунізації дітей від поліомієліту. За повідомленням заступника головного лікаря КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Людмили Кривець, протягом найближчого часу вакцинуватимуть дітей віком від двох місяців до 10 років, що повинно сприяти створенню в них стійкого імунітету проти захворювання.

«Цього разу щепленню підлягають майже 80 тисяч хлопчиків і дівчаток Чернігівщини. Для проведення третього раунду додаткової вакцинації проти поліомієліту заготовлена необхідна кількість вакцини французького виробництва, яка вже давно зарекомендувала себе як якісний препарат. Тому батькам для щеплення дітей слід звертатися до свого дільничного педіатра. Враховуючи, що зараз багато дітей мають ті або інші ознаки застудних хвороб, лікарі особливо уважно ставляться до попереднього обстеження маленьких жителів області. І в разі, коли наявні симптоми заважатимуть проведенню щеплення, воно буде відтерміноване», – зазначила Людмила Кривець.

Планується, що третій раунд вакцинації триватиме два тижні, але зважаючи на епідситуацію із захворюваністю на грип та ГРВІ в країні, його тривалість може бути подовжено. Слід зазначити, що епідемічні процеси стосовно грипу та ГРВІ не є протипоказанням для впровадження вакцинації проти поліомієліту.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів