Меню
 
Головна arrow Новини
9 лютого світова медична спільнота відзначає Міжнародний день стоматолога.

Незважаючи на прогрес та поступальний розвиток людства, потреба у стоматологічній допомозі актуальною буде завжди, адже зуби – орган, що не зможе виконувати свою функцію без постійного догляду та лікування.

Нині в державних спеціалізованих закладах на Чернігівщині працює близько 150 зубних техніків, лікарів-стоматологів, протезистів, ортотерапевтів. На жаль, у зв’язку з скрутним матеріальним становищем медичної галузі, вони змушені вишукувати додаткові джерела фінансування для оновлення обладнання, поточних ремонтів, оздоблення прилеглих територій. Крім того, зростає потреба у закупівлі витратних матеріалів, адже, за словами головного лікаря обласної стоматологічної поліклініки Сергія Горбаня, з відомих причин російський ринок для вітчизняної стоматології закритий, тому доводиться вишукувати їх у Європі, де ціни – на порядок вищі.

«Втім, наша робота не стоїть на місці. Ми продовжуємо надавати пацієнтам високопрофесійну допомогу на сучасному рівні. Так за минулий рік ми прийняли понад 133 тисячі пацієнтів, не одній тисяч жителів міста та області було надано екстрену стоматологічну допомогу. Завдяки виваженій кадровій політиці нам вдалося зберегти штат лікарів (нині в поліклініці працює 67 лікарів, з яких 19 мають вищу категорію, 27 – першу). Крім того, з недержавних джерел фінансування ми зробили поточні ремонти в приміщеннях, оновили вхід до поліклініки, будемо вести перемовини з міською владою аби нам допомогли відреставрувати асфальтове покриття перед поліклінікою.

Одна з проблем, – зауважив Сергій Горбань, – протезування громадян. Черга на протезування не зменшується, адже ця послуга потребує також неабияких коштів. Крім того, до пільгових категорій населення додалися учасники АТО. Сподіваємося, що ці питання будуть згодом вирішуватися позитивно».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів