Меню
 
Головна arrow Новини
В КЛПЗ «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» запрацював ще один лікувальний підрозділ: 8 лютого там урочисто відкрито денний стаціонар для здійснення хіміотерапевтичного лікування пацієнтів.

Відтепер близько 30 хворих на онкопатологію щодня можуть отримувати необхідне лікування у новому відділенні, що знаходиться у складі поліклініки. За словами головного лікаря закладу Валерія Зуба, раніше пацієнти також мали можливість проходити цей вид терапії, хоча і не в таких комфортних умовах, бо працював лише один кабінет на чотири ліжка, що створювало певні незручності та черги на прийом процедур. Відтепер, завдяки державно-приватному партнерству, зокрема із Благодійним фондом «Поліський оберіг», вдалося відкрити окреме нове відділення.

«Відділення оздоблене новими меблями, зокрема, ліжками, на яких пацієнт отримуватиме необхідні процедури. Сподіваємося, що черг, на відміну від попереднього часу, не буде, – зазначає Валерій Зуб. – У відділенні створено всі умови для оперативного та швидкого прийому пацієнтів. Крім того, відділенням користуватимуться і інші амбулаторні хворі, які знаходяться на реабілітаційному лікуванні після проведених операцій. Загалом хіміотерапії потребуватимуть близько 2 тисяч пацієнтів, майже половина з яких – жителі Чернігова».

Участь у відкритті відділення денного стаціонару взяли начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів