Меню
 
Головна arrow Новини
Свято для бахмацьких медиків: 9 лютого в місті введені в експлуатацію нова поліклініка та відремонтоване приміщення стоматологічного відділення ЦРЛ.

Свято для бахмацьких медиків: 9 лютого в місті введені в експлуатацію нова поліклініка та відремонтоване приміщення стоматологічного відділення ЦРЛ.

Майже шість років бахмачани очікували на нову поліклініку, початок реконструкції якої датований 2009 роком. За цей період на виділені державою понад 2 млн. грн. вдалося придбати сучасне медичне обладнання, яке до введення в дію приміщення перебувало на зберіганні. Активна ж фаза реконструкції розпочалася у серпні 2015 року, коли на проведення відповідних робіт з коштів державної субвенції було виділено більше 2 млн. грн. Долучилися і місцеві бюджети, вклавши близько 130 тис. грн. На черзі – встановлення металевої огорожі біля споруд лікарні.

«Відтепер всі 45 тисяч жителів району зможуть відчути переваги нового закладу, – стверджує головний лікар Бахмацької ЦРЛ Валентина Медведєва. – В поліклініці тепер є кабінет ультразвукової діагностики, сучасний рентген-апарат, флюорограф, електрокардіографи, сухожарові шафи, інше обладнання. Створено зручні умови для роботи медичного персоналу, збільшено штат лікарів, зокрема, хірургічного профілю».

Поруч із поліклінікою розташувалося стоматологічне відділення, яке також зазнало реконструкції. Будівлю відділення збудовано, як і інші споруди ЦРЛ, у 1958 році. Минулого року за рахунок коштів державного бюджету (404,4 тис. грн.) проведено роботи по заміні покрівлі, понад 510 тис. грн. витрачено на роботи з утеплення фасаду відділення.

Участь у відкритті відділень взяв голова облдержадміністрації Валерій Куліч, який зазначив, що незважаючи на теперішню ситуацію в країні, влада знаходить можливість довести до належного ладу об’єкти соціальної сфери, зокрема, медичної галузі.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів