Меню
 
Головна arrow Новини
Понад тисяча жителів Чернігівщини звернулися до офтальмологів у ході проведення благодійної акції «Сліпота чи зір?Вибір за вами!», яку було проведено наприкінці лютого у ТРЦ «Голівуд» в обласному центрі.

Акція, ініційована Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, була спрямована на раннє виявлення глаукоми у населення. Їй передувала потужна інформаційна кампанія у засобах масової інформації, тому це дало змогу залучити до її проведення велику кількість громадян різного віку.

Нагадаємо: у приміщенні ТРЦ «Голівуд» встановлювалося сучасне офтальмологічне обладнання, що дозволило ефективно провести масове обстеження всіх бажаючих. Лікарі-окулісти, залучені до заходу, не тільки проводили діагностику захворювання, а і надавали вичерпні консультації щодо подальшого лікування та профілактики проблем із зором.

«Ми навіть не очікували, що акція збере стільки людей, – наголошує завідувачка Центру мікрохірургії ока КЛПЗ «Обласна лікарня» Ірина Биховець. - Протягом двох днів до наших спеціалістів встановлювалася неабияка черга, втім, кожен із громадян зміг пройти відповідне обстеження. Хоча у першу чергу лікарі звертали увагу на виявлення глаукоми, вимірюючи внутрішньоочний тиск, звісно також вони діагностували і іншу патологію зорового нерва – катаракту, порушення акомодації, далеко- та близькозорість, інші проблеми. У разі необхідності пацієнти направлялися на додаткове обстеження у спеціалізований кабінет обласної лікарні та у наше відділення. Дуже приємно, що громадяни дякували лікарям за таку хорошу ініціативу, адже акція довела – рання діагностика патології очей сприяє своєчасному лікуванню захворювань та змушує людей уважніше ставитися до свого здоров’я».

Підсумки акції «Сліпота чи зір? Вибір за вами!» свідчать, що її варто проводити не тільки раз на рік, а і частіше, тим паче, що вона не потребує якихось особливих матеріальних затрат та встановлення громіздкого обладнання.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів