Меню
 
Головна arrow Новини
Благодійна акція вже вкотре дала хороший результат.

490 шприців Перфузорів з голкою для забору медикаментів передали КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» волонтери Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Це – результат традиційної, вже десятої акції, спрямованої на збір коштів для лікувальних закладів Чернігівщини.

Акція проходила з 1 по 30 квітня минулого року під гаслом «Врятуй життя дитини», під час якої волонтерами Фонду в Чернігівській області вдалося зібрати майже 10 тисяч гривень на придбання шприців. За словами регіонального представника Фонду Ірини Симонової, це менше, ніж благодійники збирали раніше, втім її результати свідчать – байдужих до проблем медичної галузі серед громадян немає, люди охоче відгукуються на пропозицію пожертвувати 5-10 гривень на ці потреби.

Як зазначив головний лікар закладу Олександр Карета, така допомога буде неоціненна для відділення виходжування новонароджених, бо завдяки цим шприцам можна буде ефективно дозувати лікарські препарати для немовлят.

Начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, дякуючи за подарунок від благодійників, наголосив: «Розвиток медичної галузі, своєчасне оновлення медичного обладнання неможливо без допомоги волонтерів та благодійних організації, і багаторічна співпраця з Фондом «Серце до серця» – яскраве тому підтвердження».

Під час вручення подарунків волонтери проанонсували , що з 4 по 24 квітня 2016 року відбудеться ХІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень обласних лікарень.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів