Меню
 
Головна arrow Новини
Всесвітній день охорони праці

Щорічно, починаючи з 2002 року, понад 50 країн світу за ініціативою Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці (МОП), відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визначений і в Україні – 28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці.

У рамках підготовки до Дня охорони праці організаційним комітетом схвалено План заходів, яким передбачено проведення на національному, галузевих та регіональних рівнях комплексу всеукраїнських акцій. Ці заходи спрямовано на привертання уваги громадськості до масштабів проблем на виробництві, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню рівня щорічної смертності, інвалідізації та травматизму.

Обком галузевої профспілки пропонує керівникам закладів охорони здоров’я, профспілковим комітетам прийняти активну участь в підготовці та проведенні Дня охорони праці в Україні.

Слід звернути особливу увагу і забезпечити безумовне виконання розділів колективних договорів з охорони праці та додатків щодо комплексних інженерно-технічних заходів стосовно поліпшення умов праці, вирішити питання щодо надання інвалідам праці, працівникам з професійними захворюваннями матеріальної та іншої допомоги.

Голова обкому профспілки
працівників охорони здоров’я
П.І.Потапко
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів