Меню
 
Головна arrow Електронні консультації з присудження щорічної премії ім. І.В.Буяльського
Електронні консультації з присудження щорічної премії ім. І.В.Буяльського

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій щодо присудження щорічної премії ім. І.В.Буяльського
у галузі охорони здоров’я Чернігівської областіЗ метою піднесення ролі медичного працівника у суспільстві, підвищення престижності та стимулювання праці медичних працівників Управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації проводиться прийом клопотань відповідно до Положення про щорічну премію ім.І.В.Буяльского затвердженого рішенням восьмої сесії обласної ради (шостого скликання) від 29 березня 2012 року.

Проект вноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 22 травня по 05 червня 2018 року. Клопотання щодо кандидатур для нагородження премією надсилати в письмовому вигляді впродовж 15 днів, з дня опублікування на сайті обласної державної адміністрації, до Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації (м.Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б, тел. (04622) 4-01-82, (0462) 77-40-40) або в електронному вигляді за адресою [email protected].

Контактна особа: Лебедєва Тетяна Миколаївна, начальник відділу управління медичними кадрами та роботи зі зверненнями громадян (тел.(0462)77-40-40).

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.
Звіт про проведення електронних консультацій з громадськістю
про присудження щорічної премії ім. І.В.Буяльського
у галузі охорони здоров’я Чернігівської області


З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, згідно з вимогами пункту 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996, з 22 травня до 05 червня 2018 року проходило процедуру електронних консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті облдержадміністрації та на офіційному сайті Управління охорони здоров’я облдержадміністрації інформаційне повідомлення щодо присудження щорічної премії ім. І.В.Буяльського у галузі охорони здоров’я в Чернігівській області.

За час проведення консультації до Управління охорони здоров’я облдержадміністрації надійшло 19 клопотань про присудження премії від головних лікарів медичних закладів області. Інформація взята до уваги та врахована при прийнятті рішень комітетом з питань преміювання кращих працівників галузі охорони здоров’я Чернігівської області.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів