Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігівській області з 16 березня запрацювала «гаряча лінія» для інформування населення щодо питань, пов’язаних з новою коронавірусною інфекцією COVID-19.

Як повідомили в Управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації, оперативно проконсультуватися щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на «гарячу лінію».

Консультанти «гарячої лінії» нададуть оперативну інформацію про коронавірус, статистику його поширення, рекомендації щодо профілактики зараження та інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою. Телефон гарячої лінії: 0800507070. Вхідні дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні. Звернутись на неї можуть мешканці Чернігівської області та найперше ті, хто повернувся з країн, де зафіксували спалахи хвороби.

На цьому етапі лінія діє на базі КНП «Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» з 08:00 до 16:00 годин (перерва з 13:00 до 14:00) за винятком вихідних днів. Усі дзвінки реєструватимуть.

Таким чином медики хочуть максимально покращити комунікацію із громадянами з питань, пов’язаних з новою коронавірусною інфекцією COVID-19, адже часто причиною безпідставної паніки є необізнаність.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc