Меню
 
Головна arrow Новини
Червоний Хрест України разом з мережею супермаркетів електроніки та побутової техніки Eldorado здійснюють спільний новий масштабний проєкт для підтримки регіональних опорних лікарень, що забезпечують діагностику і лікування пацієнтів із COVID-19.

У зв’язку з напруженим графіком роботи медичних працівників, кількаденними змінами у опорних лікарнях, заклади охорони здоров’я потребують належних санітарних умов та комфортного побуту для своїх працівників. Згідно з проєктом протягом травня 2020 року 100 регіональних лікарень отримають набори побутової техніки: холодильники, пральні машинки, мікрохвильові печі, чайники, ноутбуки тощо. Підтримка надається саме регіональним лікарням, де, на відміну від центральних медичних закладів, побутові умови зазвичай не мають багатьох необхідних речей.

Червоний Хрест України забезпечує всю логістику проекту та безпосередню доставку техніки від Eldorado до лікарень по всій Україні. Нині вже 30 лікарень отримали суттєву допомогу, а до кінця травня її отримають всі 100 лікарень в різних регіонах України.

Так 21 травня побутову техніку доставлено до КНП «Прилуцька центральна міська лікарня», КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького», КНП «Чернігівська обласна лікарня», КНП «Козелецька центральна районна лікарня».


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc