Меню
 
Головна arrow Новини
Продовжується спільна робота зі створення центру пересадки кісткового мозку в Чернігові.

Наприкінці минулого тижня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом з депутатом обласної ради Дмитром Блаушем відвідали Чернігівський медичний центр сучасної онкології з метою обговорення питання створення на його базі дитячого онкогематологічного відділення та центру пересадки кісткового мозку.

Під час наради, участь в який взяли начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш та в.о. генерального директора обласного медичного центру сучасної онкології Юрія Шеня очільник області Андрій Прокопенко зазначив: «Минулого тижня в облдержадміністрації ми провели зустріч з профільними фахівцями та лікарями, щоб обговорити створення на базі онкоценру дитячого онкогематологічного відділення та центру пересадки кісткового мозку. Сьогодні ж виїхали до онкоцентру, щоб на місці попередньо спланувати їх розміщення та обговорити відповідні умови їх створення».

Так, для розміщення відділення дитячої гематології потрібно провести роботи по укріпленню фундаменту будівлі, забезпечити водовідведення та гідроізоляцію, провести капітальний ремонт покрівлі головного корпусу та ремонт основної будівлі через грибкові ураження зовнішніх та внутрішніх стін.

Для лікування дітей із онкогематологічними захворюваннями, необхідно облаштувати окремі стерильні бокси з автономною притоково-витяжною вентиляцією та системами НЕРА-фільтрів. Такі ж умови мають бути і в палатах для хворих після трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин.

Наразі керівництво закладу працюватиме над підготовкою кошторису та плану проведення робіт.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc