Меню
 
Головна arrow Новини
«Велике будівництво» у Журавці

В Україні загалом і на Чернігівщині зокрема триває Президентська програма «Велике будівництво», якою передбачено звести та капітально відремонтувати в переважній більшості регіонів нашої держави понад 380 об’єктів соціальної сфери – школи, дитячі садочки, спортивні майданчики, а також заклади системи охорони здоров’я, на що з державного бюджету виділено більш ніж 100 мільярдів гривень.

Зокрема, до цієї Програми потрапила і лікарська амбулаторія села Журавка Варвинського району, де завершується процес капітального ремонту приміщень. За словами головного лікаря Варвинського районного Центру ПМСД Романа Колодяжного, нині роботи завершені майже на 90% – утеплені вікна, зведено додаткові стіни, замінено стелю, дах. «Сподіваємося, що найближчим часом амбулаторія буде повністю оновлена, – запевняє Роман Колодяжний, – і вона буде готова для прийому пацієнтів вже у пристосованих приміщеннях. Загалом цей медичний заклад обслуговує не тільки жителів Журавки – одного з найбільших сіл Варвинського району, а і мешканців навколишніх населених пунктів. В амбулаторії працює один лікар загальної практики сімейної медицини та п’ять середніх та молодших медичних сестер. Крім того, є і стоматологічний кабінет. Також передбачається, що заклад отримає службовий автомобіль «Renault Duster», який дозволить медикам виїжджати задля надання медичної допомоги у будь-який куточок району».

Капітальна реконструкція амбулаторії у Журавці фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc