Меню
 
Головна arrow Новини
Новгород-Сіверська ЦРЛ отримала медичне обладнання для інтенсивної терапії

Вже третій рік поспіль благодійна організація «Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковича» допомагає КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» у зміцненні матеріально-технічної бази. Ось і 23 червня представники фонду передали лікарні концентратор кисневий «Біомед» 7F-10 та десять пульсоксиметрів напальцевих Heal Force AS-302-L.

Такі пульсоксиметри призначаються для вимірювання ступеню насиченості киснем гемоглобіну артеріальної крові та частоти пульсу у дорослих і дітей. При цьому палець пацієнта під час вимірювання не пошкоджується.

А концентратор «Біомед» 7F-10 забезпечує відокремлення кисню від кімнатного повітря, яке проходить через пиловий та бактерицидний фільтри, а зволожений кисень високої концентрації надходить до пацієнта.

«Наразі, коли є велика ймовірність зростання кількості пацієнтів, що потребують кисневої терапії та моніторування ситуації отримання НАМИ такого медичного обладнання вкрай важливе та актуальне, – зазначила медичний директор КНП «Новгород-СІверська ЦРЛ» Наталія Коленченко. – Надання інтенсивної терапії без належної матеріальної оснащеності було б просто неможливим. Тож щира вдячність благодійникам, котрі не полишають медичний заклад поза увагою вже не перший рік».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc