Меню
 
Головна arrow Новини
Подарунок для Новгород-Сіверських медиків

Динамічне спостереження за станом пацієнта, контроль за показниками функціонування органів і систем, а відтак – їх своєчасна медикаментозна корекція неможливі без сучасного медичного обладнання, до якого належить і «Монітор пацієнта багатопараметричний». Саме такий прилад КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» отримала від ТОВ «Медсервісгруп». Представник постачальника здійснив монтаж і пусконалагоджувальні роботи, а також провів навчання медичного персоналу інфекційного відділення, куди в палату інтенсивної терапії і було встановлено обладнання.

Медичний директор Наталія Коленченко зазначила, що отриманий багатопараметричний монітор пацієнта призначений для спостереження за станом дорослих, дітей і новонароджених. Його можна використовувати для моніторингу ЕКГ (зокрема, задля вимірювання сегменту ST і аналізу аритмії), частоти пульсу, серцевих скорочень і дихання, температури тіла, насиченості киснем гемоглобіну крові та інших життєво важливих параметрів.

«Це – завершальний акорд у виконанні розробленого лікарнею ще у березні нинішнього року плану щодо підготовки інфекційного відділення до прийому хворих з коронавірусною інфекцією», – наголосила Наталія Коленченко.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc