Меню
 
Головна arrow Новини
Про стан реалізації проєкту «EMERGENCY 2020» в Чернігівській області йшлося на селекторній нараді, яку провела заступниця голови ОДА Наталія Романова.

За її словами, головна мета «EMERGENCY 2020» – створити комфортні для пацієнта умови, тобто, місце, де громадяни зможуть отримати якісні медичні послуги.

«В області визначені дев’ять опорних лікарень, в яких приймальні відділення модернізують згідно з визначеними стандартами та забезпечать відповідним медичним обладнанням. Дизайн приміщень буде єдиним для всіх закладів, від кольорової гами і до розташування кімнат та приміщень. Для реалізації проєкту для Чернігівщини виділено 63 млн грн. Тобто, якісні медичні послуги мають бути доступні кожному жителю області, незалежно від того, у якій місцевості він проживає», – наголосила Наталія Романова.

На нараді проаналізовано графіки і терміни виконання ремонтно-будівельних робіт. Так, в Чернігівській області до проекту «EMERGENCY 2020» відібрані такі медичні заклади: Чернігівська обласна лікарня, Чернігівська міська лікарня №2, Ніжинська центральна міська лікарня, Прилуцька центральна міська лікарня, Козелецька центральна районна лікарня, Бобровицька центральна районна лікарня, Корюківська центральна районна лікарня, Бахмацька центральна районна лікарня, Новгород-Сіверська центральна районна лікарня.

Кожен із закладів отримав план робіт та графік реалізації проекту. Наприклад, капітальний ремонт відділення екстреної та невідкладної допомоги Прилуцької міської лікарні повинен розпочатися у липні. Також для проведення модернізації приймального відділення Прилуцької ЦРЛ виділені кошти з міського бюджету, розроблено проектно-кошторисну документацію та успішно пройдено експертизу. Найближчим часом мають завершитися тендерні процедури, буде визначено виконавця робіт. У Новгород-Сіверській лікарні також тривають роботи щодо приведення приймально-діагностичного відділення до уніфікованих вимог, зокрема, виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу. Очікувана вартість ремонтних робіт становить 6,6 млн грн, з них на придбання обладнання для відділення – 1,2 млн грн. Очікується, що за умов своєчасного завершення ремонтних робіт оновлене приймальне відділення у Новгород-Сіверській ЦРЛ розпочне свою роботу від середини жовтня нинішнього року.

Довідково: Проект Президента України Володимира Зеленського «EMERGENCY 2020» передбачає стандартне облаштування приймальних відділень екстреної допомоги з однаковим оформленням, зонуванням та обладнанням на всій території країни. У переліку – УЗД-апарат, ендоскопічне обладнання, кардіомонітори, дефібрилятор, апарат ШВЛ, лабораторна апаратура, МРТ, ангіограф. Передбачається, що модернізовані приймальні відділення почнуть обслуговувати пацієнтів вже після 15 жовтня 2020 року.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc