Меню
 
Головна arrow Новини
Актуальні питання роботи медичної галузі Чернігівщини розглянуто 1 червня на 24 сесії обласної ради сьомого скликання.

Зокрема, низкою рішень затверджено тимчасові тарифи на платні медичні, палатні послуги, що надаються комунальними некомерційними підприємствами обласної ради: КНП «Чернігівська обласна лікарня», КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології», КНП «Чернігівський обласний кардіологічний центр». Як зазначалося, тимчасові тарифи, що надаватимуться комунальними некомерційними підприємствами, пропонуються затвердити до визначення Кабінетом Міністрів України механізму щодо регулювання тарифів на платні послуги. Розрахунок цих тарифів було здійснено на основі методики, що затверджена Постановою Кабміну від 27 грудня 2017 року. Проте, як було наголошено розробниками даних рішень, зазначені тарифи за медичні та палатні послуги не стосуватимуться тих пацієнтів, які будуть направлятися до лікувальних закладів сімейними лікарями.

Також депутати внесли зміни до рішення обласної ради від 20 березня 2020 року № 5 «Про реорганізацію КНП «Чернігівський обласний госпіталь ветеранів війни» Чернігівської обласної ради, КНП «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» Чернігівської обласної ради, КНП «Чернігівський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Чернігівської обласної ради шляхом приєднання до КНП «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради. Згідно з прийнятим рішенням обласна виконавча влада при його реалізації повинна організувати роботу по створенню та функціонуванню в структурі КНП «Чернігівська обласна лікарня» всіх комунальних некомерційних підприємств, які були приєднані до обласної лікарні шляхом реорганізації.

Окрім того, депутати прийняли близько десятка рішень з кадрових призначень та звільнень з посад керівників комунальних некомерційних лікувальних підприємств, прийняли інші документи, що стосуються розвитку галузі охорони здоров'я Сіверського краю.

Відбулася і радісна подія: голова обласної ради Ігор Вдовенко привітав із недавнім професійним святом, подякував за плідну співпрацю на представницькій ниві та вірність благородній місії колегам-депутатам, а також вручив їм відзнаки представницького органу Придесення.

Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я Почесною грамотою обласної ради із врученням нагрудного знака нагороджено Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Чернігівської обласної ради Олександра Карету, Генерального директора комунального некомерційного підприємства «Корюківська центральна районна лікарня» Корюківської районної ради Сергія Пивовара та завідувача Борзнянської підстанції Ніжинської станції комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Людмилу Ромаку.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc