Меню
 
Головна arrow Новини
Подальшу долю санаторію «Пролісок» вирішуватимуть на урядовому рівні.

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради та начальником Управління охорони здоров’я ОДА Петром Гармашем зустрілися з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради. За словами представників санаторію, нині заклад не в змозі повноцінно функціонувати, адже на його роботу впливає обмежене фінансування через реформування вторинного та третинного рівнів системи охорони здоров’я. Відтак заклади санаторного типу не мали змоги укласти угоду з НСЗУ. Окрім того, свої корективи внесла і коронавірусна інфекція, через яку оздоровлення дітей у санаторіях призупинено.

Як зазначив Андрій Прокопенко, обласна влада працює над вирішенням проблем закладу, зокрема, доручено підготувати звернення до Кабінету Міністрів України аби прискорити розв’язання питання щодо фінансування «Проліску».

Довідково:

Обласний дитячий санаторій «Пролісок» розташований у селі Мала Кошелівка Ніжинського району. Це постійно діючий комунальний заклад охорони здоров’я Чернігівської обласної ради. Призначений для оздоровлення дітей із захворюваннями соматичного профілю, які мають хронічні захворювання дихальних шляхів, ЛОР-органів та шлунково-кишкового тракту, проблеми опорно-рухової системи (порушення постави, сколіози), а також дітей з вегето-судинною дистонією. Основна мета діяльності санаторію – проведення в порядку етапності лікувально-оздоровчих заходів, що сприяють відновленню порушених функцій організму дитини і закріпленню досягнутих в лікувально-профілактичних закладах результатів лікування.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc