Меню
 
Головна arrow Новини
Завершується процес тепломодернізації Чернігівського пологового будинку.

Утеплення найпотужнішого родопомічного закладу Чернігівщини розпочалося у вересні 2019 року, на що було спрямовано кошти з різних джерел – ДФРР, Чернігівської міської ради, а також фінанси грантових проектів. За цей час заклад набув суттєво оновленого вигляду: утеплено та пофарбовано зовнішні стіни (а це понад 6 тисяч кв.м), підвальні приміщення, стелю. Крім того, встановлено чотири автоматичних індивідуальних теплопунктів задля комфортного перебування породіль взимку.

Як зазначає головний лікар закладу Василь Гусак, до повного завершення робіт залишилося зовсім мало. «Сподіваємося, що вже за місяць-півтора ми досягнемо кінцевої мети. Зараз працюємо над ремонтом технічного поверху та реконструкцією входу, куди під’їжджатимуть машини швидкої допомоги».

Керівництво закладу потурбувалося і про привабливість зовнішнього вигляду будинку та творчо підійшло до цього – торцева стіна вже прикрашається тематичним муралом. Його виконує чернігівський фахівець зі стріт-арту та графіті Дмитро Адеріхо. Передбачається, що другий мурал буде розміщено на вході до закладу і за два тижні картини, виконані стійкими фарбами, будуть закінчені.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc