Меню
 
Головна arrow Новини
Медичні заклади Чернігівщини розпочинають реалізацію проекту ЕMERGENCY 2020.

Про це під час наради повідомив перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний.

В області визначено дев’ять опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. А саме: Чернігівська обласна лікарня, Бахмацька, Бобровицька, Козелецька, Корюківська та Новгород-Сіверська центральні районні лікарні, міські медичні заклади Ніжина, Прилук та Чернігівська міська лікарня №2. Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, усі приймальні відділення облаштують відповідно до загальноприйнятого брендбуку, а саме – матимуть окремий в’їзд, палату інтенсивної терапії, операційну та інфекційний бокс. За проектом ЕMERGENCY лікарні будуть оснащені необхідним обладнанням, яке забезпечить високоякісну діагностику та лікування.

Перший заступник голови ОДА зазначив, що облдержадміністрація зацікавлена в успішній реалізації цього проекту. Відстежуються терміни проведення тендерів, отримання підрядними організаціями дозволів на початок будівельних робіт. Нині договори з підрядниками підписали два медичні заклади: Ніжинська та Новгород-Сіверська центральні районні лікарні. Решта закладів на стадії визначення виконавців робіт.

Заступниця голови Чернігівської ОДА Наталія Романова подякувала за активну позицію керівникам медичних установ, які брали участь у підготовці до реалізації проекту і зазначила – очікується підписання решти договорів з підрядниками та отримання дозволів на початок робіт від Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Таким чином, одразу після надходження державної субвенції розпочнуться ремонтно-будівельні роботи, які повинні завершитися у жовтні.

Довідково: згідно з постановою Кабінету Міністрів України №612 від 8 липня цього року на реконструкцію (капітальний ремонт) опорних закладів Чернігівщини передбачено в бюджеті 72 мільйони гривень. Крім того, 21 липня Комітет з питань бюджету Верховної Ради України погодив виділення Міністерству охорони здоров’я коштів із фонду боротьби з COVID-19 для закупівлі обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc