Меню
 
Головна arrow Новини
«Любов і секс з юності і до старості. 330 питань та відповідей» - таку назву має науково-популярна книга відомого чернігівського психіатра-сексопатолога Володимира Брезме та літератора Віталія Топчія, яка наприкінці минулого року побачила світ у видавництві Десна Поліграф.

Це видання, як і три попередні книги Володимира Брезме, присвячені сексуальному здоров’ю людини. Тобто проблемі, якою автор переймається протягом всього свого професійного життя. Книга складається із передмови, рецензії і відгуків про доктора Брезме, а також з двох розділів. У першому вміщено листи від чоловіків, які звернулися зі своїми інтимними проблемами до лікаря-сексопатолога, а другий розділ містить відповіді на різні запитання, що стосуються статевого життя людей, нюансів спільного досягнення гармонії у сімейному житті на тлі виважених сексуальних стосунків чоловіка та жінки.

Книга, хоча і розрахована на широке коло читачів, у першу чергу буде цікава тим, хто небайдужий до свого сексуального здоров’я, бажає мати міцну сім’ю, довго і щасливо жити у любові і шлюбі та ростити здорових дітей.

Володимир Брезме – відомий чернігівський лікар психіатр-сексопатолог, засновник місцевої школи сексопатології. Має безліч наукових статей із цієї делікатної тематики. Незважаючи на свій поважний вік (наприкінці 2020 року Володимиру Брезме виповнилося 80 років), він і досі працює у КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня», веде прийом пацієнтів та ділиться із ними сучасними методиками подолання різноманітних сексуальних розладів.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc