Меню
 
Головна arrow Новини
11 січня голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко зустрілася з колективом комунального некомерційного підприємства «Чернігівська обласна лікарня».

Зокрема Олена Дмитренко відзначила фаховість та професіоналізм медиків обласної лікарні, спрямований на профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів з усіх куточків Чернігівщини. А за заслуги перед українським народом, багаторічну сумлінну працю, високий внесок у розвиток охорони здоров’я Чернігівщини голова обласної ради вручила Грамоту Верховної Ради України завідувачу відділу медичної статистики інформаційно-аналітичного центру закладу Миколі Романюку. Вітаючи Миколу Романюка, який був депутатом обласної ради та обіймав керівні посади в лікувальних закладах та тривалий час був головним лікарем Чернігівської обласної лікарні, голова обласної ради побажала нагородженому міцного здоров’я та ще багато років працювати і передавати свій вагомий медичний досвід молодим лікарям.

Звертаючись до присутніх, керівник обласного представницького органу Чернігівщини подякувала їм за роботу та побажала благополуччя, оптимізму і нових досягнень.

Також під час зустрічі Олена Дмитренко обговорила з генеральним директором КНП «Чернігівська обласна лікарня» Андрієм Жиденком рівень надання медичних послуг та прийняла запрошення вже найближчим часом ознайомитися з основними напрямками діяльності структурних підрозділів обласного закладу охорони здоров'я у процесі реформування медичної галузі.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc