Меню
 
Головна arrow Новини
Ще одна амбулаторія на Чернігівщини стала до ладу

Інформація, розміщена на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації, свідчить, що отримано декларацію про готовність до експлуатації амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Журавка Варвинського району. За новим адміністративно-територіальним устроєм України даний об’єкт розташований на території Прилуцького району. Будівництво амбулаторії розпочали у липні 2019 року. Площа новобудови – 207 квадратних метрів.

Фінансування здійснювалось за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та співфінансування з місцевого бюджету. Державна субвенція – 4 млн 608 тис. гривень, співфінансування від громади – 512 тис. гривень.

Відтак медичну допомогу у новій амбулаторії зможуть отримати близько 3507 жителів всіх прилеглих до Журавки населених пунктів на території доступності до медзакладу. Амбулаторія сучасна, комфортна, збудована з урахуванням вимог доступності та інклюзивності. Забезпечена необхідним устаткуванням для діагностики та лікування пацієнтів, у тому числі із застосуванням телемедицини.

Для забезпечення ефективної діагностики і результативного лікування закупили сучасне медичне обладнання вартістю близько 500 тис. гривень. Також для потреб медзакладу придбали сучасний повнопривідний службовий автомобіль «Renault Duster» для виїзду лікарів на виклики до тяжкохворих пацієнтів.

Нагадаємо: у громадах області триває будівництво сільських лікарських амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Нині в області збудовано понад 20 таких лікувальних закладів, що мають за мету наближення надання медичної допомоги сільському населенню регіону.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc