Меню
 
Головна arrow Новини
Іван Лукеря: Чернігівська обласна лікарні посідає чільне місце у розвитку медичної галузі Чернігівщини.

Заступник Міністра розвитку і громад територій Іван Лукеря, перебуваючи 16 січня 2021 року на території Чернігівщини, відвідав, зокрема, і КНП «Чернігівська обласна лікарня». Відзначивши хороший розвиток закладу у плані надання необхідної медичної допомоги жителям області, посадовець зазначив: «Обласна лікарня своєчасно реагує на вимоги сьогодення та має хороші можливості у площині надання невідкладної медичної допомоги. Адже спеціальне відділення, яке працює у закладі, здатне надавати весь комплекс медичних послуг, як на місці, так і з направлення хворих до спеціалізованих відділень лікарні».

Нині відділення екстреної медичної допомоги обласної лікарні має як діагностичне, так реанімаційне обладнання, за допомогою якого можна провести попереднє діагностування, рентгенологічне обстеження та визначити, в якому із структурних підрозділів буде лікуватися хворий у подальшому. За словами Івана Лукері, закладу у цьому допомагають кошти Державного Фонду регіонального розвитку, значна частина з яких спрямована на становлення медичної галузі як України в цілому, так і Чернігівщини зокрема.

У поїздці Чернігівською областю Івана Лукерю супроводжували перший заступник голови ОДА Віталій Загайний, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc