Меню
 
Головна arrow Новини
18 січня у Чернігівській обласній раді розглянули питання забезпечення енергоносіями КНП «Чернігівський медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».

Відтак голова обласної ради Олена Дмитренко разом із першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем провела робочу зустріч із заступником начальника Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Аллою Здор та Генеральним директором КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» обласної ради Миколою Дейкуном. Темою обговорення став лист керівництва вищезгаданого медичного закладу стосовно загрози надзвичайної ситуації із забезпеченням установи енергоносіями. І головна тому причина – відсутність необхідних коштів.

Як повідомляє Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, під час зустрічі, зокрема, зазначалося: закладом було продовжено дію договорів з надання йому комунальних послуг, але зареєструвати в казначейській службі угоди щодо поставки енергоносіїв у зв’язку із відсутністю коштів немає можливості. Крім того, проведено відкриті торги на закупівлю природного газу (сума договору складає понад 3,3 млн грн), однак і в цій ситуації фінансування також відсутнє. За інформацією Миколи Дейкуна, на сьогодні постачальник газу не зможе ввести медичний заклад в реєстр споживачів, що, в свою чергу, спричинить відключення його від опалення. І якщо проблему не вирішити, то це може призвести до надзвичайної ситуації.

В ході обговорення порушеного питання учасники зустрічі прийняли рішення: невідкладно звернутися до обласної держадміністрації стосовно виділення необхідних коштів для забезпечення енергоносіями КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc