Меню
 
Головна arrow Новини
Міністерство охорони здоров’я України оновило інтерактивну мапу з пунктами безкоштовного ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію.

Таким чином, на території Чернігова працює 7 таких пунктів – у чотирьох міських лікарнях та двох міських дитячих поліклініках, а також у Центрі ПМСД, що у мікрорайоні «Бобровиця». Крім того, в інших населених пунктах області проведення ПЛР-тестування можливе у 50 пунктах – всіх теперішніх та колишніх (до адміністративно-територіальної реформи 2020 року) районних центрах – Куликівці, Ріпках, Козельці (2), Городні (2), Бобровиці, Прилуках (3), Варві, Срібному, Талалаївці, Ічні, Бахмачі (2), Ніжині (3), Борзні, Носівці, Сосниці (2), Корюківці, Сновську, Коропі, Мені, Семенівці та Новгороді-Сіверському.

Також такі пункти тестування працюють в Острі, селищах Михайло-Коцюбинське, Седнів, Олишівка, Гончарівське, Холми, Понорниця, Лосинівка і у шести селах: Редьківка, Тупичів, Чемер, Нова Басань, Манжосівка, Володькова Дівиця. А ще на сайті МОЗу зазначено: у цих пунктах можна зробити швидкий тест на антиген, якщо результат потрібен негайно.

Нагадаємо: для проведення безкоштовного ПЛР-тестування необхідно звернутися до сімейного лікаря, дільничного терапевта або педіатра.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc