Меню
 
Головна arrow Новини
27 січня голова обласної ради Олена Дмитренко разом із очільником постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитром Івановим відвідали КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології».

З умовами надання медичної допомоги онкологічним хворим області гостей ознайомив в.о. генерального директора закладу Юрій Шень. Відвідавши капітально відремонтоване відділення клінічної онкології та гінекології, Олена Дмитренко та Дмитро Іванов оглянули палати та їдальню, а також побачили як ведуться капітальні ремонтні роботи в хірургічно-терапевтичному відділенні.

Загалом, за словами Юрія Шеня, потужність медичного центру – 340 ліжок (240 – онкологічних, 40-променевої терапії, 40 – гематологічних, 20-паліативних), а у поліклінічному відділенні за зміну буває близько 420 відвідувань.

Інформуючи про досягнення провідного закладу Чернігівщини, який надає висококваліфіковану спеціалізовану онкологічну допомогу населенню області, Юрій Шень повідомив, що КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» оснащений сучасною діагностично-лікувальною апаратурою. Лікарняні палати обладнані засобами для забезпечення комфортного перебування пацієнтів, зокрема кнопками миттєвого виклику медперсоналу. При бажанні покликати медсестру чи лікаря пацієнт натискає на кнопку виклику, а приймач передає сигнал на смарт годинник лікаря чи медичної сестри. Перевага цього пристрою у тому, що він дозволяє оперативно реагувати в екстрених ситуаціях та підвищує якість обслуговування.

Для зручності в центрі працює програма «Електронна медична картка пацієнта», введена в дію електронна база реєстрації пацієнтів. Проводиться робота щодо створення Call-центру для забезпечення встановлення ефективної, зручної та швидкої комунікації пацієнт-лікар. Також налагоджена робота локальної комп'ютерної мережі, системи електронного документообігу. Попри позитивні трансформації та значні успіхи в медичному центрі є проблеми, які не можна вирішити без участі обласної ради та прийняття відповідної Програми.

За повідомленням відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, Олена Дмитренко та Дмитро Іванов взяли до уваги озвучені проблемні питання і відзначили досягнення медичного центру сучасної онкології та професіоналізм медиків-онкологів, спрямований на профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів не лише Чернігівщини, а й інших регіонів.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc