Меню
 
Головна arrow Новини
У КНП «Чернігівська обласна лікарня» 1 лютого відкрито відділення для лікування хворих з гострим інсультом.

Відділення розташоване та третьому поверсі терапевтичного корпусу закладу і розраховане на надання спеціалізованої невідкладної допомоги одразу дев’ятьом пацієнтам. Палати укомплектовані функціональними ліжками з усім необхідним обладнанням для діагностики та лікування, зокрема, апаратами штучної вентиляції легень. Для лікування хворих застосовуватимуться сучасні технології, наприклад, тромболізіс, а згодом – і хірургічна допомога методом тромбоекстракції.

Генеральний директор закладу Андрій Жиденко зазначає: «Відділення інтенсивної терапії для лікування гострих інсультів відповідає всім сучасним стандартам для надання необхідної медичної допомоги людям з інсультом. Адже статистика засвідчує, що останнім часом в області збільшилася кількість випадків цієї патології. Відділення укомплектоване кадрами, там буде працювати не тільки реаніматолог, буде чергувати спеціаліст неврологічного профілю, нейрохірург, інші лікарі. Відтак це відділення повністю готове для того, щоб приймати хворих та надавати їм необхідну допомогу».

Передбачається, що до відділення потраплятимуть хворі за направленням бригад швидкої медичної допомоги. Спочатку їх оглядатимуть лікарі в оновленому приймально-діагностичному відділенні, яке зазнало суттєвої реконструкції за програмою «Велике будівництво». А після надання необхідної допомоги у спеціалізованому відділенні пацієнти перенаправлятимуться до неврологічного відділення для хворих із порушенням мозкового кровообігу, що також розташоване в обласній лікарні.

Додамо: міжнародна статистика свідчить, що у пацієнтів, які прибувають у відділення невідкладної допомоги протягом 3-х годин після появи перших симптомів, рідше виникає інвалідність через три місяці після інсульту, ніж у тих, хто отримує допомогу із затримкою. Тож своєчасна та якісна медична допомога підвищує шанси на повноцінне одужання пацієнта. Тому дуже важливо, щоб бригади екстреної медичної допомоги дотримувалися відповідних маршрутів госпіталізацій.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc