Меню
 
Головна arrow Новини
В Козелецькій лікарні від COVID-19 вакцинувався Олег Ляшко

Вчора лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко в Козелецькій центральній районній лікарні пройшов щеплення від COVID-19 вакциною Oxford/AstraZeneca індійського виробництва (Covishield).

На своїй сторінці Facebook Олег Ляшко повідомив: «Вакцинувався у Козелецькій лікарні на рідній Чернігівщині. Життя і здоров‘я українців - найвища цінність і не повинна бути заручником політичних спекуляцій. Бережіть себе і своїх близьких, вакцинуйтеся, зупиніть хворобу».

Нагадаємо, що, наказом міністра охорони здоров’я на початку березня були внесені зміни в Дорожню карту вакцинації. Це дозволило популяризувати щеплення проти коронавірусу шляхом вакцинації публічних і відомих людей залишковими дозами наявних препаратів, які утворюються під час виїзних мобільних сесій. Також, 11 березня 2021 року Максим Степанов підписав наказ №443 про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, згідно якого рекомендується вакцинувати пріоритетні групи ризику з наступного етапу. Зокрема, пріоритетними є всі медичні працівники, а також люди віком від 80 років, соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери. У разі відсутності можливості вакцинації визначених груп із другого етапу для популяризації вакцинації рекомендується залучати публічних та громадських діячів, а саме :

- Ветеранів АТО/ООС;

- Народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;

- Видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc