Меню
 
Головна arrow Новини
Мобільні бригади Чернігівщини пройшли навчання

Дев’ять мобільних бригад Чернігівщини пройшли навчання з вакцинації від COVID-19. З них дві мобільні бригади навчалися у Києві. А 7 мобільних бригад пройшли навчання у тимчасовому навчальному центрі, який створено на базі КНП «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради та отримали сертифікати, що дозоляють їм здійснювати щеплення. На тренінгу 12 березня начальник КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я Володимир Тарасовський наголосив: «Нині успішно завершено навчання медичних працівників мобільних бригад. Їх навчали сертифіковані обласні тренери, які пройшли навчання у Києві».

Під час навчання медичні працівники мобільних бригад отримали всю актуальну інформацію необхідну для проведення вакцинації, зокрема:

- рекомендації щодо консультування до і після вакцинації;

- як вводити вакцину – правильна техніка та місце;

- як розраховувати потреби у вакцині та ін’єкційних матеріалах;

- як безпечно утилізувати використані ін’єкційні матеріали;

- надання екстреної невідкладної допомоги у разі необхідності.

Наразі, вакцинація відбувається вакциною AstraZeneca (Covishield), згідно до «Дорожньої карти», затвердженою МОЗ України. Процес вакцинації перебуває під постійним контролем Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та Чернігівського обласного центру громадського здоров’я.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc