Меню
 
Головна arrow Новини
Заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк вакцинувалася від COVID-19.

12 березня мобільна бригада проводила щеплення вакциною Oxford/AstraZeneca медиків КНП «Чернігівська міська лікарня №1», військового госпіталю та працівників приватних медичних закладів. Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, оскільки існувала можливість залучення відомих публічних осіб та громадських діячів області до імунізації, разом із ними щеплення отримала заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк.

Так, за її словами, рішення пройти імунізацію вакциною Oxford/AstraZeneca приймала зважено, адже розуміє, наскільки може бути небезпечним коронавірус. «Щодня на роботі я спілкуюсь з великою кількістю людей,тому погоджуючись на імунізацію, я захищаю і себе, і своє оточення. Адже можна сподіватись на молодий організм чи міцний імунітет, проте всі ми знаємо, що вакцинація – єдиний спосіб отримати колективний імунітет і таким чином уберегти тих, хто перебуває у групі ризику», – зазначила Жанна Шерстюк.

Заступниця голови ОДА також зазначила, що вона довіряє репутації Всесвітньої організації охорони здоров’я, МОЗ України та виробнику оксфордської вакцини AstraZeneca – індійському Інституту сироватки крові, який до речі є найбільшим виробником вакцин у світі з потужністю виробництва у понад 50 млн доз на місяць.

«Тому коли з’явилася можливість приєднатися до кампанії #явакцинуюсь, я це зробила», – сказала Жанна Шерстюк.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc