Меню
 
Головна arrow Новини
Зустріч фахівців протитуберкульозної служби в онлайн-режимі

16 березня відбулася робоча зустріч в онлайн форматі фахівців протитуберкульозної служби Чернігівської області, проекту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», керівників та сімейних лікарів Чернігівського центру ПМСД з питань раннього виявляння туберкульозу.

Зустріч розпочав Генеральний директор КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Микола Дейкун, який детально охарактеризував ситуацію, акцентував увагу на ролі сімейних лікарів та визначив шляхи подальшої роботи за участі територіальних громад.

Генеральний директор Чернігівського центру медико-санітарної допомоги Віктор Куниця проаналізував роботу закладу у сфері протидії туберкульозу та зазначив, що в районі з грудня минулого року за технічної допомоги проекту діє маршрут доставки мокротиння від осіб із підозрою на туберкульоз до відповідної лабораторії. «Це дало змогу вирішити питання доступності до послуги, оперативного транспортування, а значить, і діагностування захворювання. Так за три місяці такої роботи виявлено 9 випадків туберкульозу, хворі своєчасно лікуються. Найбільш активну роботу провели сімейні фахівці Олишівської та Михайло Коцюбинської амбулаторій», – повідомив Віктор Куниця.

Координатори проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який реалізується міжнародною організацію РАТН Тамара Іваненко та Олена Дюжева поділилися своїм досвідом, надали рекомендації щодо подальшої роботи по ранньому виявлянню туберкульозу, особливо серед контактних осіб та запропонували допомогу проекту.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc