Меню
 
Головна arrow Новини
Медики КНП «Чернігівська обласна лікарня» отримали якісні засоби індивідуального захисту від фонду «Карітас України».

Співпраця Чернігівської облдержадміністрації з Благодійним фондом «Карітас України» продовжується. Перші кроки цієї взаємодії були закладені під час робочої зустрічі голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко із президентом міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Андрієм Васьковичем.

За повідомленням офіційного сайту Чернігівської облдержадміністрації, 16 березня представники фонду передали медикам Чернігівської обласної лікарні засоби індивідуального захисту. Донор цієї поставки - ПАТ «Абінбев Ефес Україна».

«Чернігівська облдержадміністрація продовжує займати передові позиції в реалізації соціальної політики, а також надання допомоги тим, хто знаходиться на передовій в боротьбі з коронавірусом. Це вже друга поставка від благодійного фонду «Карітас України». У лютому ми отримали сертифіковані та якісні засоби для прання і прибирання, які розподілені між закладами соціального захисту області. А цього разу допомога надійшла для медичних закладів», – зазначила заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк.

Так лікарня отримала бахіли, тришарові захисні маски в кількості 22600 штук, комбінезони з капюшоном на блискавці 1744 штуки та медичні халати з манжетом 1000 штук.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc