Меню
 
Головна arrow Новини
Вакцинація проти COVID -19: власний приклад медичних працівників.

Медики, як ніхто інший розуміють – лише щеплення проти коронавірусної інфекції здатне убезпечити громадян від захворювання, а відтак – подолати епідемію COVID-19. Тому з початком вакцинальної кампанії саме медичні працівники Чернігівщини різних рівнів – від начальника Управління охорони здоров’я ОДА Петра Гармаша – і до співробітників первинної ланки вдалися до введення вакцини AstraZeneca(Covishield), тим самим демонструючи – препарат цілком безпечний та ефективний, а деякі незначні тимчасові реакції після його введення свідчать лише про те, що організм вмикає імунні сили для боротьби із інфекцією. І саме вони у подальшому будуть гарантувати можливість потужного протистояння хворобі.

Відтак нині на Чернігівщині вакцинацію здійснюють дев’ять мобільних бригад щеплення, які працюють не тільки в обласному центрі, а і в регіонах.

Так, наприклад, 17 березня Козелецькою мобільною бригадою (що обслуговує однойменний та Куликівський райони, а також селища Остер та Десна) вакциновано співробітників КНП «Козелецька ЦРЛ» на чолі із генеральним директором закладу В’ячеславом Прилипком та медиків КНП «Козелецький ПМСД».

Його генеральна директорка Інна Кондратьєва, зокрема, зазначила: «Весь наш колектив без вагань вдався до щеплення, бо працює із багатьма пацієнтами, а відтак – має неабиякий ризик наразитися на небезпеку захворіти на коронавірусну інфекцію. Щеплення здатне убезпечити не тільки кожного із медиків, а і членів їхніх родин, адже ми просто не маємо права вчиняти по-іншому. Особисто в мене після введення вакцини було незначне підвищення температури тіла, що цілком зрозуміло. Сьогодні я почуваюся добре, я і весь колектив перебуває на робочих місцях. Отже, вакцина AstraZeneca(Covishield) цілком безпечна, про що ми і розповідаємо нашим пацієнтам та закликаємо: коли дійде черга, обов’язково вакцинуйтеся, адже йдеться не тільки про здоров’я, а й про життя! Давайте створимо колективний імунітет проти коронавірусу і подолаємо пандемію!»
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc