Меню
 
Головна arrow Новини
Вакцинація продовжується

Вчора 250 медиків Чернігівщини вакцинували від COVID-19. Серед вакцинованих 18 березня – 60 працівників Коропської центральної лікарні. Директор закладу Володимир Матусяк зазначив: «Сьогодні в нашій лікарні проводяться щеплення від COVID-19 вакциною Oxford/AstraZeneca індійського виробництва (Covishield). Щоб не було побоювань у співробітників вирішив показати, що вакцинуватися необхідно, адже ми постійно стикаємося з хворими на коронавірус і тільки завдяки вакцинації зможемо захистити себе та оточуючих. Процедура стандартна, тому ніяких побоювань не було». Робили тут щеплення члени Новгород-Сіверської мобільної бригади, які пройшли дводенне навчання на тренінгу на базі обласної лікарні в Чернігові та отримали відповідні сертифікати.

В цей день також отримали вакцинацію співробітники Чернігівського обласного стоматологічного центру. «Перед вакцинацією кожна людина проходить огляд. Потім їй роблять щеплення, а після нього півгодини вакциновані проводять під наглядом медика мобільної бригади, – повідомив генеральний директор Іван Матусяк. – Своїм прикладом я вирішив показати медикам та всім людям, що вакцинація – єдиний дієвий спосіб боротьби з вакцинокерованими захворюваннями та допоможе створити імунітет, який захистить нас від інфікування та тяжкого перебігу коронавірусної хвороби».

Довідково: станом на 19 березня першою дозою вакцини від COVID-19 в області щеплено 1996 осіб.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc