Меню
 
Головна arrow Новини
Тепер медики Чернігівщини мають практично все для роботи із хворими на COVID-19 : в область надходять витратні матеріали.

Протягом кількох днів Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА отримує засоби індивідуального захисту для медиків ( захисні костюми, халати, рукавички), придбані за кошти державного бюджету ДП «Медичні закупівлі України».

Як зазначає начальник відділу фінансового забезпечення – головний бухгалтер УОЗ ОДА Тетяна Булденко, костюми та рукавички розподіляються між медичними закладами області, що надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну інфекцію, а також їх отримує і КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

«А ще наше Управління отримало експрес-тести, також закуплені за кошти державного бюджету від ДП «Медичні закупівлі України». Вони розподіляються у заклади, які проводять первинний огляд – центри ПМСД, приватні підприємці, що працюють у медичній галузі, приватні лікарні та амбулаторії, медики ФОП. Таким чином, практично все населення Чернігівщини вже має доступ до експрес-тестів.

Загалом ми отримали близько 20 тисяч одиниць медичного одягу, понад 126 тисяч рукавичок та понад 93 тисячі одиниць експрес-тестів. Надходження цих матеріалів відбувається практично кожного дня. Вважаю, що це дуже добре, коли централізоване постачання забезпечує наших медиків такими необхідними матеріалами для боротьби із COVID-19», - розповіла Тетяна Булденко.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc