Меню
 
Головна arrow Новини
Шановні колеги!

На Чернігівщині триває кампанія з вакцинації проти COVID-19. Враховуючи, що медики перебувають в авангарді боротьби з коронавірусною інфекцією, саме вони у першу чергу наражаються на небезпеку захворіти. Отже, саме лікарі та інші медичні працівники знаходяться в зоні особливого ризику! Тож для нас дуже важливо мати захист, аби самим не захворіти і не стати носіями хвороби. Тому ми на власному прикладі повинні показати співгромадянам, що для того, щоб перемогти COVID-19, нам необхідний колективний імунітет, який неможливо створити без вакцинації. А це – найцивілізованіший шлях боротьби з будь-якою інфекцією і медичні працівники, як ніхто інший мають розуміти важливість цього.

Нині вже 2328 працівників медичних закладів області на чолі зі їх керівниками отримали щеплення вакциною AstraZeneca (Covishield) – препаратом, затвердженим МОЗ України для екстреної імунопрофілактики. До речі, я особисто 17 березня пройшов вакцинацію, не зважаючи на те, що наприкінці минулого року перехворів на COVID-19.

Нагадаю, з 22 березня в Україні розпочався черговий етап вакцинації – імунізація сімейних лікарів та відкриття стаціонарних пунктів щеплень. Цей процес, завдяки розумінню з боку медиків, повинен проходити на Чернігівщині активніше. Отже, закликаю всіх медичних працівників не зволікати та вакцинуватися, бо тільки так ми зможемо подолати епідемію коронавірусної хвороби!

Начальник Управління
Петро ГАРМАШ


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc