Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівщина – у «червоній» зоні.

З 00:00 годин понеділка 29 березня на території Чернігівської області запроваджується «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Таке рішення прийняла 27 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Так у Чернігівській області рівень госпіталізації три дні поспіль перевищує встановлений показник у 60 осіб на 100 тис. населення і станом на 27 березня становить 88,3 осіб на 100 тисяч населення. Також динаміка госпіталізації пацієнтів перевищує граничний рівень і дорівнює 51,2%. За останній місяць захворюваність в області зросла у 4 рази, за останній тиждень – на 35%. Посилені карантинні обмеження на території регіону вводяться з метою недопущення більш стрімкого поширення коронавірусної інфекції, а також щоб запобігти колапсу медичної системи.

Вимогами «червоної» зони забороняється: прийом відвідувачів закладами громадського харчування та культури; проведення масових, спортивних та інших заходів; прийом відвідувачів в спортзалах, фітнес-клубах, басейнах; діяльність непродовольчих ринків; відвідування навчальних закладів, крім дошкільних закладів та молодших класів; здійснення регулярних і нерегулярних транспортних перевезень (у тому числі перестають робити зупинки потяги).

Нагадаємо: рішення про введення карантинних обмежень «червоної» зони приймає державна комісія ТЕБ та НС впродовж 48 годин після потрапляння туди регіону. Жорсткі обмеження набирають чинності через два дні після оприлюднення рішення комісії. Карантин триватиме поки відповідні показники не будуть на рівні «помаранчевої» зони.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc