Меню
 
Головна arrow Новини
Олена Бойко зробила щеплення вакциною Covishield

Перший заступник голови Чернігівської ОДА Олена Бойко підтримала кампанію вакцинації від COVID-19. 5 квітня, як і інші публічні особи Чернігівщини, вона скористалася можливістю вакцинуватися залишками вакцини Covishield.

«Як посадова особа я постійно перебуваю у громадських місцях та на зустрічах і розумію, що спілкування з великою кількістю людей має бути безпечним. Тому прийняла для себе рішення – прищепитися вакциною Covishield для створення колективного імунітету та популяризації щеплення», –розповіла Олена Бойко.

З початку вакцинальної кампанії від коронавірусу в Чернігівській області щеплення від COVID-19 отримали 6156 осіб.

На офіційному сайті Чернігівської ОДА розміщено нагадування – Міністерство охорони здоров’я дозволило щепити цими залишковими дозами громадських діячів та лідерів суспільної думки:

* ветеранів АТО/ООС;

* народних депутатів України, керівників центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідерів і представників релігійних організацій;

* видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, старших за 60 років.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc