Меню
 
Головна arrow Новини
Ситуація із COVID-19 в області – на контролі УОЗ

Медики Чернігівщини стурбовані станом поширення захворюваності в регіоні на коронавірусну інфекцію. Як неодноразово зазначав начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш, нинішні темпи розповсюдження COVID-19 можна вважати найстрімкішими за весь час епідемії, що, у свою чергу, ставить медичну галузь області перед новими серйозними викликами. А це ,зокрема, наявність ліжок для лікування хворих, кваліфікованого медичного персоналу, забезпечення хворих медикаментами та їхній доступ до кисневої терапії.

Враховуючи необхідність вивчення ситуації із забезпеченням медичних закладів всім необхідним для якісного лікування коронавірусної інфекції, Петро Гармаш знайомиться із станом надання медичної допомоги хворим в регіонах Чернігівщини. Так 6 квітня начальник Управління відвідав медичні заклади Ніжина, Козельця, Бобровиці та Носівки, а 8 квітня – медзаклади Бахмача, Борзни, Сосниці та Мени. Під час візитів особливу увагу приділено стану наявного ліжкового фонду, зокрема, такого, що забезпечений медичним киснем. Крім того, обговорено можливість перерозподілу хворих у разі критичної наявності хворих в окремих лікувальних закладах на кшталт того, як це відбувається у Ніжині, де через наповненість відділень міської лікарні люди перенаправляються до районної лікарні і навіть до Бахмача, Борзни і частково до Чернігова. У ході зустрічей із керівниками медичних закладів та ознайомлення із потужностями лікарень протистояти інфекції Петро Гармаш наголошував на необхідності активізації роботи із залучення медпрацівників до проведення профілактичних щеплень, адже Україна загалом і Чернігівщина зокрема готується до прийняття чергової партії вакцин і саме медики повинні своїм прикладом демонструвати прихильність до такого роду уникнення захворювання на COVID -19. Звісно, йшлося і про вакцинацію представників груп ризику.

Таким чином, візити Петра Гармаша до медичних закладів області триватимуть і надалі.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc