Меню
 
Головна arrow Новини
У приймальному відділенні КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» вже повністю завершені будівельні роботи, які проводилися згідно з Проєктом «Emergency 2020» у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Модернізація відділення здійснювалася на 672 м кв першого поверху лікарні. Крім того, на цокольному поверсі практично з нуля облаштоване приміщення (66,2 м кв) для проведення комп’ютерної томографії. Загальна вартість робіт становить 7,2 мільйона гривень, які виділено з державного бюджету.

Проте модернізація приймального відділення не обмежується лише ремонтом будівлі. Тут вже змонтоване новітнє обладнання для КТ, отримано новий рентген-апарат, апарат для проведення ультразвукової діагностики. І все також за рахунок державного бюджету.

Водночас власним коштом лікарні придбані сучасні медичні ліжка, монітори для постійного контролю параметрів життєдіяльності пацієнтів, газовий аналізатор для лікарняної лабораторії, яка працюватиме цілодобово.

Нині триває процес узгодження відповідних документів та отримання ліцензій. Як запевнила Генеральний директор КНП «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Олена Набхан, він має завершитись до 30 квітня. За її словами, у лікарні достатньо фахівців для забезпечення якісної роботи приймального відділення. У відділенні працюватимуть підготовлені два лікаря-реаніматолога, два лікаря-рентгенолога та п'ять рентген-лаборантів. Крім того, інший медичний персонал також проходить перепідготовку та підвищення кваліфікації, що дозволить працювати на найсучаснішому обладнанні та надавати якісні медичні послуги населенню району.

Додамо: Проєкт Президента України Володимира Зеленського «EMERGENCY 2020» передбачає стандартне облаштування приймальних відділень екстреної допомоги з однаковим оформленням, зонуванням та обладнанням на всій території країни. У переліку встановленого обладнання – УЗД-апарат, ендоскопічне обладнання, кардіомонітори, дефібрилятор, апарат ШВЛ, лабораторне обладнання, МРТ, ангіограф. Модернізовані приймальні відділення повинні почати обслуговувати пацієнтів протягом нинішнього року.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc